spot_img
1.7 C
Konya
spot_img
Ana SayfaEkonomiCumhurbaşkanı Erdoğan: ekonomik sorunları çözeceğiz!

Cumhurbaşkanı Erdoğan: ekonomik sorunları çözeceğiz!

Hayat pahalılığının küresel krizlerinden etkisinden kaynaklandığını söyleyen Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, “Milletimizi bunalttığının farkındayız. Ülkemizin her meselesini çözdüğümüz gibi inşallah bu sıkıntıyı da hal yoluna biz koyacağız” dedi.

Hayat pahalılığı…

Fahiş fiyatlar vatandaşın belini bükerken, Erdoğan açıklama yaptı

AK Parti’nin 22’nci yılını kutlayan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, hem 2024 seçimlerine değindi hem de hayat pahalılığı için “çözeceğiz” dedi.

“Milletimizi bunalttığının farkındayız, çözeceğiz”

Cumhurbaşkanı şunları söyledi:

AK Parti, 22 yıllık tarihinin iktidarda geçen 21 yılı boyunca bu ülkenin her karış toprağını bereketlendirecek eser ve hizmetlere imza atmış, hayatına dokunmadık ve refahını artırmadık tek bir fert bırakmamıştır. Seçimlerde elde ettiğimiz başarıların gerisindeki en önemli sebep, işte bu gerçektir. Küresel krizlerin ülkemize etkisinden kaynaklanan hayat pahalılığının son dönemde milletimizi bunalttığının farkındayız. Ülkemizin her meselesini çözdüğümüz gibi inşallah bu sıkıntıyı da hal yoluna biz koyacağız. Çalışanından emeklisine, bu süreçte refah kaybı yaşayan her insanımızın hayat seviyesini eskisinin de üzerine çıkarmak, boynumuzun borcudur.

spot_img

son yazılar

daha fazla

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz